Hemr.

Aktuality

Designové poličky

Navrhnul a vyrobil jsem jednoduché designové poličky z…

27. 8. 2018

Detail

Creative 6

Představte si 1 výrobek s originálním designem vyrobený jen…

25. 6. 2018

Detail

Má cesta

Pan Ladislav Hemrlík, designér, řemeslník, podnikatel a hnací síla ruční výroby kožených produktů Hemr se vám představuje.

Práce s usní a kůží mě zajímala a přitahovala už od mládí, a proto jsem se rozhodl jít studovat odbornou školu, kde jsem absolvoval v oboru brašnář – sedlař. Později jsem pokračoval ve studiích na technické škole se specializací na koženou galanterii, brašny a zavazadla a sportovní míče, v Třebechovicích pod Orebem.

S diplomem v ruce jsem získal své první zaměstnání jako technolog ve společnosti Sněžka Náchod, a to ve výrobně v Rokytnici v Orlických horách.

V roce 2000 jsem se rozhodl založit vlastní podnik. Tehdy takto začla vznikat značka a společnost HEMR. Jsme mladá, rodinná společnost a navrhujeme a vyrábíme originální kožené produkty té nejvyšší kvality, s cílem vytvořit širokou škálu nejkvalitnějších, ručně vyráběných produktů s nezaměnitelným designem, který nelze spatřit nikde jinde.

Více o firmě

Certifikace a ocenění

GE Money Bank Živnostník roku 2014

Královéhradecký kraj

Orlické hory originální produkt

Regionální značka

Registrace ochranné známky

Evropská unie a USA

Zakázková výroba

Vážení zákazníci, jako designér a výrobce Vám nabízíme nechat si vyrobit výrobek dle vašeho přání.

Vyrobíme Vám výrobek přesně na míru. Stačí jen váš podklad a o ostatní se postaráme my.

Váš prvotní návrh, náš design a řemeslo dá vzniknout originálnímu produktu jen pro Vás. Zakázková výroba je velice specifická neb se snoubí představa budoucího nositele a kreativní um řemeslníka.

Nebojte se být originální!

Zjistěte podrobnosti

Kontaktujte nás