Music Leather Products | Hemr.

Music Leather Products

Pár slov o výrobcích pro hudebníky

Máte rádi muziku, která rozezní Vaše srdce? Voní Vám přírodní kůže? Umíme to spojit.

Přírodní useň je jeden z nejstarších a nejtradičnějších materiálů, který provází člověka od nepaměti. I mně tento voňavý materiál učaroval a naučil jsem se ho dokonale zpracovávat. Ale zpracování není všechno. Úspěch výrobku začíná u kvalitního designu. A to je naše největší deviza. Vlastní originální a zaručeně unikátní návrhy hned několika kolekcí řemenů pro rozličné kytary, banja, mandolíny, buzuky atd. Jednotlivé kolekce se liší úrovní luxusu použitých materiálů, složitostí návrhů a náročností výroby a pracností. Všechny kolekce však zásadně spojuje ta nejvyšší kvalita použitých materiálů. Usně jsou výhradně tříslo-činěné z italské a české provenience, nitě z Irska, kameny Swarovski atp.

Hledáte-li pohodlí, komfort, krásu a originalitu při hře na Váš strunný nástroj, jste na správném místě. Stačí si vybrat z naší široké nabídky. Vstupte, prosím!

Velkou specialitou jsou naše kožená trsátka Hemr. Každý muzikant hledající a objevující krásu a taje tónů svého nástroje by měl jednou vyzkoušet i kožené trsátko. Trsátka jsou vyráběna z hovězinové hlazenice a zakázkové surové kůže výhradně ručně. Tato trsátka jsou určena především pro hráče preferující nylonové struny, které prodlouží životnost kožených trsátek. V nabídce máme 2 kolekce lišící se úpravou hran trsátek, která rozhoduje o způsobu hry a výsledném tónu. Úchop koženého trsátka je unikátní, jemný a neskutečně příjemný, zvuk pak natolik odlišný, že to za průzkum rozhodně stojí. Pohodové muzicírování s trsátky Hemr!

Reference

Kruger Brothers

Kruger Brothers

Výroba řemenů pro kytaru a akustickou baskytaru. Osobní setkání na NAMM Show 2014.

Rhonda Vincent

Rhonda Vincent

Výroba mandolínového řemene s kameny Swarovski. Osobní setkání v Jablonci nad Nisou 2015.

Estas Tonne

Estas Tonne

Výroba kytarového řemenu. Osobní setkání a předání na Musik Messe 2015.

Lianne La Havas

Lianne La Havas

Výroba zakázkového řemene s tartanem Blue Heart. Doručení bez osobního setkání.

Kontaktujte nás